TVORBA WEBOV

Aké benefity ponúka vlastná webová stránka?

Žijeme v dobe, kedy je najsilnejší marketingový nástroj práve Internet. Preto vlastná webová stránka je výhoda a kľúč ktorý otvára dvere k novým zákazníkom a vytvára o Vás väčšie povedomie.

Vieme Vám profesionálne a rýchlo pripraviť Vašu webovú stránku, na ktorú budete pyšní a ktorá Vám pomôže dosiahnuť Vaše ciele a rýchlu návratnosť investície.

  * uvádzané ceny sú bez DPH (sme platitelia DPH)
  Doména a webhosting ZADARMO
  Objednajte si u Nás vytvorenie novej webovej stránky a ako bonus od nás získate doménu podľa vlastného výberu a webhosting na prvý rok ZADARMO.
  Odporučte Nás známemu a získajte ZĽAVU 20%
  Získajte zľavu 20% na akúkoľvek službu z našej ponuky. je to jednoduché, stačí ak nás odporučíte Vásmu známemu alebo firme, ktorá si u Nás objedná vytvorenie webovej stránky a zľava je Vaša.
  Responzivita je schopnosť webovej stránky rozpoznať typ zariadenie (mobil, tablet, notebook...) používateľa a následne dynamicky prispôsobiť obsah webovej stránky.

  Čo je to responzívny dizajn ?

  CMS je skratka z anglického slova "content management system", teda v slovenskom preklade to znamená redakčný systém. CMS Vám ponúka možnosť editovať obsah webovej stránky bez znalostí programovacie jazyka. Budete si môcť pridávať, editovať odstraňovať obsah úplne sami.

  Čo znamená CMS ?

  KONTAKTUJTE NÁS

  V prípade záujmu Nás neváhajte kontaktovať